Marguerite Volant

Δείτε το Marguerite Volant online

★ 5.8 1996 1 Σεζόν Δράμα

Θέλετε να δείτε το Marguerite Volant; Το Bob Player φέρνει το Marguerite Volant (1996) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Περί τίνος είναι το Marguerite Volant;

Full of liaisons, intrigues, treachery and adventure, Marguerite Volant is a sweeping historical epic set in New France (Canada) in 1763. This series centers around the extraordinary exploits of Marguerite, the passionate young heiress to the Volant estate. From the last days of the glorious summer before the arrival of the British, Marguerite lets no one crush her indomitable spirit.

Τελευταίο επεισόδιο

S1 · Επεισόδιο 11 — Episode 11 · 1996-12-05

Είδη
Δράμα
Πρώτη προβολή
1996-09-26
Βαθμολογία
★ 5.8 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Angèle Coutu Eugénie Beaubassin
  • Philippe Cousineau Antoine de Courval
  • Michael Sapieha Capitaine James Elliot Chase
  • Catherine Sénart Marguerite Volant
  • Pascale Bussières Eléonore Volant
  • Pierre Curzi Renaud Larochelle

Πώς να δείτε το Marguerite Volant στο Bob Player

Το να δείτε το Marguerite Volant στο Bob Player παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Marguerite Volant σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή Bob Player και δείτε το Marguerite Volant σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads