Maria Montessori

Δείτε το Maria Montessori online

★ 7.0 2023 100 λεπτά ΔράμαΙστορική

Θέλετε να δείτε το Maria Montessori; Το Bob Player φέρνει το Maria Montessori (2023) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Περί τίνος είναι το Maria Montessori;

Set in 1900, Lili d’Alengy, a Parisian cocotte at the height of her fame, flees Paris to hide her “idiot” daughter. There she meets Maria Montessori, who is pioneering a teaching method that may help the child.

Είδη
Δράμα, Ιστορική
Κυκλοφορία
2023-11-05
Σκηνοθεσία
Léa Todorov
Βαθμολογία
★ 7.0 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Jasmine Trinca Maria Montessori
  • Leïla Bekhti Lili d’Alengy
  • Rafaëlle Sonneville-Caby Tina d'Alengy
  • Raffaele Esposito Giuseppe Ferruccio Montesano
  • Laura Borelli Carlotta
  • Nancy Huston Betsy

Πώς να δείτε το Maria Montessori στο Bob Player

Το να δείτε το Maria Montessori στο Bob Player παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Maria Montessori σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή Bob Player και δείτε το Maria Montessori σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads