Jacob Tingleff - Guide Til Parforhold

Ver Jacob Tingleff - Guide Til Parforhold online

★ 6.0 2012 Comedia

¿Quieres ver Jacob Tingleff - Guide Til Parforhold? Bob Player lleva Jacob Tingleff - Guide Til Parforhold (2012) a todas tus pantallas en 4K Ultra HD. Aquí tienes todo lo que necesitas para verla.

¿De qué trata Jacob Tingleff - Guide Til Parforhold?

Jacob Tingleff beviser endnu engang sit talent som komiker og manuskriptforfatter, når han sætter pen på problemerne i parforholdet og får dem vredet, så de kommer ud som ren komik med stof til eftertanke. “Jacob Tingleffs Guide til Parforhold” tager udgangspunkt i parforholdets syv stadier og slår ned på de udfordringer, der opstår undervejs - magtkampe, kønsrollekonflikter, utroskab, skilsmissetanker osv. for at besvare det endegyldige spørgsmål: Hvem er de par, der når til stadie syv?... Er de virkelig lykkelige? Og i givet fald hvordan? Glæd dig til et show med meninger og jokes flettet sammen til intelligente pointer, der går rent ind hos både mænd og kvinder.

Géneros
Comedia
Estreno
2012-02-14
Valoración
★ 6.0 / 10

Reparto principal

  • Jacob Tingleff

Cómo ver Jacob Tingleff - Guide Til Parforhold en Bob Player

Ver Jacob Tingleff - Guide Til Parforhold en Bob Player lleva un minuto: inicia una prueba gratis, abre la app en tu TV, móvil, Fire Stick o navegador y dale a reproducir, todo en 4K Ultra HD.

Empieza a ver Jacob Tingleff - Guide Til Parforhold hoy

Empieza tu prueba gratis de Bob Player y ve Jacob Tingleff - Guide Til Parforhold hoy, junto a miles de películas, series y canales en directo en 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads