There's Something in the Water

Гледајте There's Something in the Water онлајн

★ 7.3 2019 73 мин Документарни

Желите да гледате There's Something in the Water? Bob Player доноси There's Something in the Water (2019) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је There's Something in the Water?

Elliot Page brings attention to the injustices and injuries caused by environmental racism in his home province, in this urgent documentary on Indigenous and African Nova Scotian women fighting to protect their communities, their land, and their futures.

Жанрови
Документарни
Премијера
2019-09-06
Режија
Ian Daniel
Оцена
★ 7.3 / 10

Главне улоге

  • Stephen Colbert Self (archive footage)
  • Ingrid Waldron Self - Author of "There's Something in the Water"
  • Louise Delisle Self - Local Activist
  • Michelle Francis-Denny Self - Community Liaison, Boat Harbour Remediation Project
  • John Bates Self - Head of Nova Scotia Water Authority (archive footage)
  • Dorene Bernard Self - Water Protector

Како гледати There's Something in the Water на Bob Player

Гледање There's Something in the Water на Bob Player траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Почните да гледате There's Something in the Water данас

Покрените бесплатну пробу Bob Player и гледајте There's Something in the Water данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads