Sort Of

Sort Of izle

★ 6.0 2021 3 Sezonlar KomediDram

Sort Of izlemek ister misiniz? Bob Player, Sort Of (2021) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

Fragmanı izle

Sort Of konusu nedir?

Fluid millennial Sabi Mehboob straddles various identities from bartender at an LGBTQ bookstore/bar, to the youngest child in a Pakistani family, to the de facto parent of a downtown hipster family. Sabi feels like they’re in transition in every aspect of their life, from gender to love to sexuality to family to career.

Son bölüm

S3 · Bölüm 8 — Sort Of Gone Again · 2023-12-08

A coin is flipped. A decision is made. An adventure begins.

Türler
Komedi, Dram
İlk yayın
2021-11-09
Puan
★ 6.0 / 10

Başroldekiler

  • Bilal Baig Sabi Mehboob
  • Kaya Kanashiro Violet Kaneko-Bauer
  • Aden Bedard Henry Kaneko-Bauer
  • Gray Powell Paul Bauer
  • Amanda Cordner 7ven
  • Ellora Patnaik Raffo Mehboob

Bob Player üzerinde Sort Of nasıl izlenir

Bob Player üzerinde Sort Of izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Sort Of izlemeye bugün başlayın

Bob Player ücretsiz denemenizi başlatın ve Sort Of içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads